Оцінки 3-й день 19.07

Оцінки, одержані на вступному іспиті 19.07.2018р.

 

Група 9П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Олексенко

Микита

Андрійович

103

5

Ревуцька

Юлія

Олегівна

164

4

Дуднік

Андрій

Ігорович

165

5

Кубишкін

Данило

Олександрович

166

4

Коморний

Владислав

Андрійович

167

4

Лебедінець

Артур

Максимович

168

5

Гресс

Дар’я

Сергіївна

171

5

Василенко

Максим

Тимурович

172

4

Львов

Артем

Сергійович

173

7

Волошан

Максим

Володимирович

175

4

Бурикін

Артем

Михайлович

176

6

Полюга

Максим

Миколайович

177

9

Титаренко

Микита

Анатолійович

178

4

Самойленко

Катерина

Андріївна

180

5

Бударіна

Олена

Сергіївна

181

9

Філатов

Микита

Олександрович

182

4

Кіріченко

Анна

Володимирівна

183

5

Камаєв

Станіслав

Владиславович

184

4

Янушпольський

Ілля

Юрійович

185

11

Луговський

Артем

Олександрович

186

5

Кійко

Андрій

Андрійович

187

9

Підкалюк

Олег

Євгенович

188

9

Барановський

Олександр

Ігорович

189

5

Кротов

Святослав

Ігорович

190

5

 

Група 10П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Губін

Данило

Олександрович

159

4

Шумілін

Іван

Олексійович

191

4

Фалько

Олександр

Вячеславович

192

9

Чернишов

Владислав

Романович

193

4

Шиленко

Дмитро

Вікторович

194

5

Оніщенко

Лілія

Олексіївна

195

5

Моісеєнко

Давид

Олександрович

197

4

Хорошилов

Денис

Ігорович

198

8

Нечволод

Данило

Романович

200

4

Павленко

Дмітрій

Романович

201

5

Трегубенко

Антон

Олегович

203

1

Яницький

Валентин

Віталійович

204

5

Мясніков

Іван

Антонович

205

4

Лаврухін

Дмитро

Андрійович

207

7

Готра

Герман

Іванович

208

5

Приходський

Юрій

Олегович

209

6

Рябиков

Давид

Романович

210

4

Матюшков

Даніїл

Валерійович

211

4

Лещенко

Дмитро

Олександрович

212

5

Єрачин

Данііл

Ігорович

213

4

Кіт

Віталій

Вікторович

214

5

Соляник

Ярослав

Ігорович

218

1

Іванов

Олег

Олегович

219

6

Гладкий

Григорій

Костянтинович

220

10

Пуха

Валерія

Ігорівна

221

4

Желада

Іоан

Ігорович

224

4

 

 

 

Оцінки 2-й день

Оцінки, одержані на вступному іспиті 18.07.2018р.

 

Група 1П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Шатоха

Віталій

Володимирович

1

9

Сігов

Дмитро

Юрійович

2

9

Лобань

Павло

Геннадійович

4

6

Шуляк

Олексій

Юрійович

5

9

Безуханич

Володимир

Володимирович

6

5

Новогурський

Даніїл

Станіславович

7

10

Івакін

Микита

Олександрович

9

6

Маляр

Олександр

Володимирович

10

6

Горячий

Єгор

Олексійович

11

6

Спектров

Денис

Євгенійович

12

9

Цеменко

Олег

Володимирович

13

6

Пятницький

Владислав

Сергійович

14

6

Поляшенко

Лоліта

Максимівна

15

10

Авдєєв

Денис

Сергійович

16

7

Малік

Всеволод

Олександрович

17

7

Аржанова

Анастасія

В’ячеславівна

18

11

Сургай

Андрій

Андрійович

19

12

Мухачова

Валерія

Валеріївна

20

10

Бобров

Юхим

Анатолійович

21

8

Дементьєв

Валентин

Анатолійович

22

10

Полтенко

Максим

Віталійович

23

9

Шаталюк

Руслан

Русланович

25

10

Мітеньов

Владислав

Дмитрович

26

4

Олексенко

Микита

Андрійович

103

8

 

Група 2К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Зайцев

Єгор

Петрович

4

11

Пода

Ігор

Станіславович

5

9

Сенников

Станіслав

Вікторович

15

8

Калінін

Вадим

Вячеславович

27

8

Нестеренко

Микита

Сергійович

31

9

Єщенко

Ігор

Євгенійович

38

8

Дзугаєв

Віктор

Максимович

58

5

Ругаєв

Родіон

Костантинович

67

6

Неков

Олександр

Сергійович

69

7

Хлистун

Дмитро

Валерійович

74

7

Старікова

Яна

Віталіївна

76

7

Клименко

Сергій

Сергійович

87

5

Єськов

Станіслав

Сергійович

88

8

Родак

Андрій

Максимович

95

4

Поглазов

Сергій

Віталійович

99

4

Зайченко

Андрій

Вікторович

101

6

Мельников

Богдан

Олексійович

103

7

Лещаков

Демид

Володимирович

104

4

Коваль

Антон

Вадимович

108

7

Шемет

Андрій

Владиславович

109

5

 

Група 3П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Савчуков

Владислав

Сергійович

27

5

Сопочева

Анна

Валентинівна

29

4

Сопочева

Світлана

Валентинівна

30

4

Драганчук

Юрій

Анатолійович

31

6

Топчій

Ігор

Олександрович

32

9

Дякунчак

Микола

Миколайович

33

6

Дякунчак

Володимир

Миколайович

34

5

Гущина

Ярослава

Олексіївна

35

9

Пелюшок

Антон

Володимирович

36

6

Бутко

Микита

Володимирович

37

5

Гринченко

Іван

Віталійович

39

7

Асєєва

Ірина

Романівна

41

8

Мошонський

Андрій

Євгенович

42

7

Бахтін

Дмитро

Сергійович

46

9

Черепанов

Павло

Андрійович

47

11

Бандура

Сергій

Володимирович

48

7

Гармаш

Дмитро

Сергійович

49

10

Панченко

Дмитро

Олександрович

50

7

Бєляєв

Михайло

Іванович

51

9

Царевський

Олексій

Олександрович

52

5

Олейник

Михайло

Володимирович

53

11

 

Група 4П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Осипян

Ілля

Олегович

55

10

Сидоренко

Богдан

Сергійович

56

9

Карнаух

Максим

Костянтинович

57

6

Кутицький

Данііл

Віталійович

58

10

Стороженко

Валерій

Сергійович

59

7

Демчук

Ганна

Максимівна

60

9

Даргіль

Данило

Олександрович

61

9

Мальцев

Давид

Сергійович

62

8

Гончаров

Дмитро

Володимирович

63

4

Виборнов

Нікіта

Ігорович

64

7

Хворов

Ярослав

Георгійович

65

9

Язиков

Ігор

Вячеславович

66

6

Прохожан

Денис

Олександрович

67

9

Ковальов

Сергій

Андрійович

68

8

Колодезев

Михайло

Олександрович

69

5

Миргород

Вячеслав

Ілліч

70

11

Саєнко

Едуард

Сергійович

71

10

Бловатний

Дмитро

Володимирович

72

7

Рехліцький

Дмитро

Сергійович

73

6

Толок

Степан

Володимирович

75

5

Золотий

Олексій

Михайлович

76

9

Чукву

Девід

Ата

77

6

Лук’янчикова

Євгенія

Романівна

78

8

 

Група 5П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Дейнека

Владислав

Валерійович

79

5

Савельєва

Марія

Олексіївна

81

5

Попов

Костянтин

Ігорович

82

6

Ізюмський

Дмитро

Олександрович

83

6

Загоруйко

Вікторія

Олександрівна

84

6

Сафаров

Хуршед

Джамшедович

85

4

Лункін

В’ячеслав

Віталійович

86

5

Ситнік

Дмитро

Дмитрович

87

11

Петренко

Антон

Вадимович

88

4

Зарітов

Дмитро

Олександрович

91

6

Ковальов

Данило

Юрійович

92

4

Єрмаков

Євген

Євгенович

93

4

Ноздряков

Артем

Андрійович

94

6

Стьопичкін

Лев

Ігорович

95

1

Бровко

Марк

Дмитрович

96

9

Ніколаєнко

В’ячеслав

Олексійович

97

10

Пюрко

Максим

Сергійович

98

7

Мамедов

Ельдар

Фізулі огли

99

6

Куліш

Олексій

Володимирович

101

4

Маслов

Олександр

Олександрович

104

7

Оленич

Владислав

Олександрович

105

5

Левченко

Денис

Павлович

106

5

 

Група 6П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Гожа

Яна

Вячеславовна

108

11

Іщенко

Руслан

Олександрович

109

4

Плескач

Олександр

Сергійович

110

4

Ярошенко

Ярослав

Сергійович

111

5

Курочкін

Іван

Юрійович

112

4

Ковальов

Владислав

Олексійович

113

5

Озерова

Софія

Олександрівна

114

6

Мищенко

Юлія

Андріївна

116

8

Ступак

Дмитро

Юрійович

117

11

Дьомін

Єгор

Дмитрович

118

4

Ребитва

Аліса

Олександрівна

119

9

Волошин

Микола

Миколайович

121

4

Голубєв

Кирило

Дмитрович

122

7

Чонка

Дмитро

Володимирович

123

4

Міщенко

Діана

Олегівна

124

5

Ткаченко

Олександр

Віталійович

125

11

Юхно

Денис

Миколайович

126

4

Крук

Генріх

Валерійович

127

5

Алімов

Владислав

Дмитрович

128

4

Скопков

Ігор

Вадимович

130

6

Бацман

Марія

Андріївна

131

7

Слупський

Єгор

Юрійович

132

5

Фомін

Владислав

Ігорович

133

9

Косенко

Владислав

Олегович

134

8

 

Група 7П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Золотько

Борислав

Романович

135

10

Субачев

Юрій

Андрійович

137

7

Сидоренко

Гліб

Олександрович

140

4

Ганус

Антон

Вікторович

141

4

Осадчий

Марк

В’ячеславович

142

4

Старкова

Ксенія

Олександрівна

143

9

Горбенко

Денис

Володимирович

144

7

Васильєв

Семен

Геннадійович

145

5

Білоконь

Аліна

Олександрівна

146

5

Щебетенко

Олег

Сергійович

148

7

Козлов

Богдан

Вячеславович

149

4

Цимбал

Анастасія

Олександрівна

150

4

Лучка

Микита

Олександрович

151

4

Калецький

Богдан

Дмитрович

152

4

Кузнєцов

Кирило

Дмитрович

153

4

Станевич

Богдан

Дмитрович

154

7

Калашников

Ілля

Миколайович

155

5

Боговський

Олег

Олександрович

156

6

Сильцов

Микита

Костянтинович

157

7

Русін

Олександр

Січанович

158

4

Момоток

Сергій

Вікторович

160

4

Коваленко

Данило

Сергійович

161

4

Філіппенко

Владислав

Олександрович

162

4

Білецький

Марк

Сергійович

163

4

 

Група 8К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Руденко

Євгеній

Олегович

121

4

Кудрявцев

Валерій

Сергійович

127

4

Торяник

Артем

Дмитрович

132

8

Бурлака

Кирило

Віталійович

134

5

Фендріков

Микита

Костянтинович

148

4

Пилипенко

Данило

Олегович

149

4

Кишковар

Даниїл

Ігорович

155

4

Шевченко

Олександр

Валентинович

165

4

Мельник

Олександр

Сергійович

167

4

Неменущій

Павло

Олегович

168

4

Пересада

Дарина

Іллівна

216

11

Оленін

Данило

Романович

217

4

Кравцова

Каріна

Валеріївна

226

9

Мороз

Ольга

Юріївна

228

8

Свиридова

Альбіна

Станіславівна

229

11

Крилов

Михайло

Володимирович

230

10

Яцюк

Володимир

Андрійович

231

5

Ачкасов

Данило

Андрійович

232

4

 

 

До уваги абітурієнтів

До уваги абітурієнтів!

 

Рейтингові списки вступників за результатами конкурсного відбору та списки вступників, рекомендованих до зарахування на навчання на місця регіонального замовлення (на основі базової школи – 9 класів), будуть оприлюднені 21.07.2018р. з 1000.

 

 

Приймальна комісія

Оцінки

Оцінки, одержані на вступному іспиті 15.07.2018р.

 

Група 1П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Шатоха

Віталій

Володимирович

1

11

Сігов

Дмитро

Юрійович

2

7

Лобань

Павло

Геннадійович

4

4

Шуляк

Олексій

Юрійович

5

11

Безуханич

Володимир

Володимирович

6

4

Новогурський

Даніїл

Станіславович

7

9

Івакін

Микита

Олександрович

9

5

Маляр

Олександр

Володимирович

10

4

Горячий

Єгор

Олексійович

11

4

Спектров

Денис

Євгенійович

12

12

Цеменко

Олег

Володимирович

13

4

Пятницький

Владислав

Сергійович

14

6

Поляшенко

Лоліта

Максимівна

15

5

Авдєєв

Денис

Сергійович

16

5

Малік

Всеволод

Олександрович

17

5

Аржанова

Анастасія

В’ячеславівна

18

7

Сургай

Андрій

Андрійович

19

5

Мухачова

Валерія

Валеріївна

20

5

Бобров

Юхим

Анатолійович

21

9

Дементьєв

Валентин

Анатолійович

22

9

Полтенко

Максим

Віталійович

23

10

Шаталюк

Руслан

Русланович

25

9

Мітеньов

Владислав

Дмитрович

26

4

 

Група 2К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Зайцев

Єгор

Петрович

4

8

Пода

Ігор

Станіславович

5

9

Сенников

Станіслав

Вікторович

15

5

Калінін

Вадим

Вячеславович

27

6

Нестеренко

Микита

Сергійович

31

5

Бочко

В’ячеслав

Олександрович

32

6

Єщенко

Ігор

Євгенійович

38

5

Гранкіна

Ганна

Миколаївна

45

5

Дзугаєв

Віктор

Максимович

58

4

Ругаєв

Родіон

Костантинович

67

5

Неков

Олександр

Сергійович

69

5

Хлистун

Дмитро

Валерійович

74

5

Старікова

Яна

Віталіївна

76

5

Клименко

Сергій

Сергійович

87

4

Єськов

Станіслав

Сергійович

88

4

Родак

Андрій

Максимович

95

6

Поглазов

Сергій

Віталійович

99

4

Зайченко

Андрій

Вікторович

101

5

Мельников

Богдан

Олексійович

103

6

Лещаков

Демид

Володимирович

104

4

Гапійчук

Дмитро

Юрійович

106

5

Коваль

Антон

Вадимович

108

5

Шемет

Андрій

Владиславович

109

5

 

Група 3П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Савчуков

Владислав

Сергійович

27

8

Шипілова

Марина

Олександрівна

28

4

Сопочева

Анна

Валентинівна

29

4

Сопочева

Світлана

Валентинівна

30

5

Драганчук

Юрій

Анатолійович

31

4

Топчій

Ігор

Олександрович

32

4

Дякунчак

Микола

Миколайович

33

4

Дякунчак

Володимир

Миколайович

34

4

Гущина

Ярослава

Олексіївна

35

6

Пелюшок

Антон

Володимирович

36

4

Бутко

Микита

Володимирович

37

5

Гринченко

Іван

Віталійович

39

4

Асєєва

Ірина

Романівна

41

8

Мошонський

Андрій

Євгенович

42

4

Бахтін

Дмитро

Сергійович

46

12

Черепанов

Павло

Андрійович

47

4

Бандура

Сергій

Володимирович

48

4

Гармаш

Дмитро

Сергійович

49

10

Панченко

Дмитро

Олександрович

50

4

Бєляєв

Михайло

Іванович

51

9

Царевський

Олексій

Олександрович

52

5

Олейник

Михайло

Володимирович

53

9

 

Група 4П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Осипян

Ілля

Олегович

55

5

Сидоренко

Богдан

Сергійович

56

4

Карнаух

Максим

Костянтинович

57

4

Кутицький

Данііл

Віталійович

58

8

Стороженко

Валерій

Сергійович

59

4

Демчук

Ганна

Максимівна

60

5

Даргіль

Данило

Олександрович

61

6

Мальцев

Давид

Сергійович

62

5

Гончаров

Дмитро

Володимирович

63

4

Виборнов

Нікіта

Ігорович

64

4

Хворов

Ярослав

Георгійович

65

4

Язиков

Ігор

Вячеславович

66

5

Прохожан

Денис

Олександрович

67

4

Ковальов

Сергій

Андрійович

68

8

Колодезев

Михайло

Олександрович

69

5

Миргород

Вячеслав

Ілліч

70

7

Саєнко

Едуард

Сергійович

71

4

Бловатний

Дмитро

Володимирович

72

5

Рехліцький

Дмитро

Сергійович

73

4

Толок

Степан

Володимирович

75

4

Золотий

Олексій

Михайлович

76

4

Чукву

Девід

Ата

77

4

Лук’янчикова

Євгенія

Романівна

78

9

 

Група 5П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Дейнека

Владислав

Валерійович

79

10

Ларченко

Семен

Олегович

80

8

Савельєва

Марія

Олексіївна

81

8

Попов

Костянтин

Ігорович

82

8

Ізюмський

Дмитро

Олександрович

83

9

Загоруйко

Вікторія

Олександрівна

84

11

Сафаров

Хуршед

Джамшедович

85

4

Лункін

В’ячеслав

Віталійович

86

7

Ситнік

Дмитро

Дмитрович

87

9

Петренко

Антон

Вадимович

88

9

Зарітов

Дмитро

Олександрович

91

9

Ковальов

Данило

Юрійович

92

7

Єрмаков

Євген

Євгенович

93

6

Ноздряков

Артем

Андрійович

94

9

Стьопичкін

Лев

Ігорович

95

4

Бровко

Марк

Дмитрович

96

9

Ніколаєнко

В’ячеслав

Олексійович

97

9

Пюрко

Максим

Сергійович

98

8

Мамедов

Ельдар

Фізулі огли

99

8

Куліш

Олексій

Володимирович

101

6

Маслов

Олександр

Олександрович

104

11

Оленич

Владислав

Олександрович

105

5

Левченко

Денис

Павлович

106

7

 

Група 6П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Алімов

Владислав

Дмитрович

128

7

Бацман

Марія

Андріївна

131

9

Волошин

Микола

Миколайович

121

12

Гожа

Яна

Вячеславовна

108

11

Голубєв

Кирило

Дмитрович

122

12

Дьомін

Єгор

Дмитрович

118

11

Іщенко

Руслан

Олександрович

109

6

Ковальов

Владислав

Олексійович

113

9

Косенко

Владислав

Олегович

134

11

Крук

Генріх

Валерійович

127

12

Курочкін

Іван

Юрійович

112

8

Мищенко

Юлія

Андріївна

116

12

Міщенко

Діана

Олегівна

124

8

Озерова

Софія

Олександрівна

114

11

Плескач

Олександр

Сергійович

110

8

Ребитва

Аліса

Олександрівна

119

12

Скопков

Ігор

Вадимович

130

11

Слупський

Єгор

Юрійович

132

11

Ступак

Дмитро

Юрійович

117

5

Ткаченко

Олександр

Віталійович

125

11

Фомін

Владислав

Ігорович

133

7

Чонка

Дмитро

Володимирович

123

10

Юхно

Денис

Миколайович

126

12

Ярошенко

Ярослав

Сергійович

111

8

 

Група 7П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Золотько

Борислав

Романович

135

10

Субачев

Юрій

Андрійович

137

9

Сидоренко

Гліб

Олександрович

140

6

Ганус

Антон

Вікторович

141

7

Осадчий

Марк

В’ячеславович

142

4

Старкова

Ксенія

Олександрівна

143

10

Горбенко

Денис

Володимирович

144

9

Васильєв

Семен

Геннадійович

145

9

Білоконь

Аліна

Олександрівна

146

9

Щебетенко

Олег

Сергійович

148

9

Козлов

Богдан

Вячеславович

149

4

Цимбал

Анастасія

Олександрівна

150

9

Лучка

Микита

Олександрович

151

9

Калецький

Богдан

Дмитрович

152

9

Кузнєцов

Кирило

Дмитрович

153

7

Станевич

Богдан

Дмитрович

154

5

Калашников

Ілля

Миколайович

155

10

Боговський

Олег

Олександрович

156

10

Сильцов

Микита

Костянтинович

157

9

Русін

Олександр

Січанович

158

4

Губін

Данило

Олександрович

159

4

Момоток

Сергій

Вікторович

160

6

Коваленко

Данило

Сергійович

161

5

Філіппенко

Владислав

Олександрович

162

5

Білецький

Марк

Сергійович

163

6

 

Група 8К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Руденко

Євгеній

Олегович

121

7

Кудрявцев

Валерій

Сергійович

127

10

Торяник

Артем

Дмитрович

132

12

Бурлака

Кирило

Віталійович

134

9

Фендріков

Микита

Костянтинович

148

11

Пилипенко

Данило

Олегович

149

6

Кишковар

Даниїл

Ігорович

155

5

Шевченко

Олександр

Валентинович

165

8

Мельник

Олександр

Сергійович

167

11

Неменущій

Павло

Олегович

168

9

Пересада

Дарина

Іллівна

216

11

Оленін

Данило

Романович

217

8

Кравцова

Каріна

Валеріївна

226

12

Мороз

Ольга

Юріївна

228

12

Свиридова

Альбіна

Станіславівна

229

12

Крилов

Михайло

Володимирович

230

11

Яцюк

Володимир

Андрійович

231

9

Ачкасов

Данило

Андрійович

232

8

 

Група 9П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Ревуцька

Юлія

Олегівна

164

10

Дуднік

Андрій

Ігорович

165

5

Кубишкін

Данило

Олександрович

166

4

Коморний

Владислав

Андрійович

167

8

Лебедінець

Артур

Максимович

168

9

Гресс

Дар’я

Сергіївна

171

8

Василенко

Максим

Тимурович

172

6

Львов

Артем

Сергійович

173

7

Марущинець

Іван

Михайлович

174

6

Волошан

Максим

Володимирович

175

5

Бурикін

Артем

Михайлович

176

9

Полюга

Максим

Миколайович

177

8

Титаренко

Микита

Анатолійович

178

10

Самойленко

Катерина

Андріївна

180

6

Бударіна

Олена

Сергіївна

181

10

Філатов

Микита

Олександрович

182

6

Кіріченко

Анна

Володимирівна

183

4

Камаєв

Станіслав

Владиславович

184

6

Янушпольський

Ілля

Юрійович

185

9

Луговський

Артем

Олександрович

186

9

Кійко

Андрій

Андрійович

187

9

Підкалюк

Олег

Євгенович

188

9

Барановський

Олександр

Ігорович

189

9

Кротов

Святослав

Ігорович

190

6

 

Група 10П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Шумілін

Іван

Олексійович

191

9

Фалько

Олександр

Вячеславович

192

12

Чернишов

Владислав

Романович

193

4

Шиленко

Дмитро

Вікторович

194

10

Оніщенко

Лілія

Олексіївна

195

7

Адамович

Олександр

Максимович

196

8

Моісеєнко

Давид

Олександрович

197

6

Хорошилов

Денис

Ігорович

198

9

Нечволод

Данило

Романович

200

9

Павленко

Дмітрій

Романович

201

8

Трегубенко

Антон

Олегович

203

8

Яницький

Валентин

Віталійович

204

7

Мясніков

Іван

Антонович

205

7

Лаврухін

Дмитро

Андрійович

207

6

Готра

Герман

Іванович

208

9

Приходський

Юрій

Олегович

209

12

Рябиков

Давид

Романович

210

5

Матюшков

Даніїл

Валерійович

211

6

Лещенко

Дмитро

Олександрович

212

5

Єрачин

Данііл

Ігорович

213

6

Кіт

Віталій

Вікторович

214

10

Соляник

Ярослав

Ігорович

218

7

Іванов

Олег

Олегович

219

6

Гладкий

Григорій

Костянтинович

220

12

Пуха

Валерія

Ігорівна

221

9

Желада

Іоан

Ігорович

224

6