Списки вступників, рекомендованих до зарахування за регіональним замовленням КІ

Списки

вступників, рекомендованих до зарахування до

Харківського патентно-комп`ютерного коледжу у 2018 році на

на основі базової загальної середньої освіти за регіональним замовленням.

Спеціальність 123 “Комп`ютерна інженерія”

Згенеровано ЄДЕБО станом на 25.07.2018р.

 

Номер
ПІБ
Конкурсний бал
1
Пода Ігор Станіславович
27,88
2
Торяник Артем Дмитрович
28,2
3
Зайцев Єгор Петрович
28,04
4
Мельник Олександр Сергійович
23,3
5
Міщенко Діана Олегівна
23,04
6
Ізюмський Дмитро Олександрович
23,04
7
Саєнко Едуард Сергійович
22,62
8
Попов Костянтин Ігорович
22,42
9
Барановський Олександр Ігорович
22,3
10
Цимбал Анастасія Олександрівна
22,24
11
Демчук Ганна Максимівна
22,24
12
Ревуцька Юлія Олегівна
22,2
13
Лучка Микита Олександрович
22,04
14
Дьомін Єгор Дмирович
22,03
15
Калецький Богдан Дмитрович
22
16
Яницький Валентин Віталійович
21,9
17
Гресс Дар`я Сергіївна
21,85
18
Бурлака Кирило Віталійович
21,8
19
Яцюк Володимир Андрійович
21,6
20
Фендріков Микита Костянтинович
21,54
21
Шумілін Іван Олексійович
21,5
22
Чонка Дмитро Володимирович
21,36
23
Коваль Антон Вадимович
20,96
24
Кудрявцев Валерій Сергійович
20,86
25
Мельников Богдан Олексійович
20,83
26
Нечволод Данило Романович
20,82
27
Нестеренко Микита Сергійович
20,82
28
Золотий Олексій Михайлович
20,8
29
Пятницький Владислав Сергійович
20,76
30
Калінін Вадим Вячеславович
20,76

 

Списки вступників, рекомендованих до зарахування КІ контракт

Списки

вступників, рекомендованих до зарахування до

Харківського патентно-комп`ютерного коледжу у 2018 році на

на основі базової загальної середньої освіти за кошти

фізичних та юридичних осіб.

Спеціальність 123 “Комп`ютерна інженерія”

Згенеровано ЄДЕБО станом на 25.07.2018р.

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

1

Пуха Валерія Ігорівна

21,59

2

Кротов Святослав Ігорович

20,73

3

Станевич Богдан Дмитрович

20,71

4

Єськов Станіслав Сергійович

20,57

5

Ковальов Владислав Олексійович

20,41

6

Шевченко Олександр Валентинович

20,4

7

Сидоренко Богдан Сергійович

20,27

8

Топчій Ігор Олександрович

20,25

9

Шиленко Дмитро Вікторович

20,23

10

Виборнов Нікіта Ігорович

20,1

11

Старікова Яна Віталіївна

20

12

Левченко Денис Павлович

19,96

13

Бловатний Дмитро Володимирович

19,74

14

Ругаєв Родіон Костянтинович

19,69

15

Малік Всеволод Олександрович

19,63

16

Неков Олександр Сергійович

19,24

17

Білецький Марк Сергійович

19,22

18

Ковальов Данило Юрійович

19,12

19

Язиков Ігор Вячеславович

19,07

20

Кузнєцов Кирило Дмитрович

18,77

21

Мошонський Андрій Євгенович

18,67

22

Пилипенко Данило Олегович

18,64

23

Лобань Павло Геннадійович

18,6

24

Лещенко Дмитро Олександрович

18,6

25

Лаврухін Дмитро Андрійович

18,6

26

Алімов Владислав Дмитрович

18,42

27

Матюшков Даніїл Валерійович

18,32

28

Моісеєнко Давид Олександрович

18,2

29

Камаєв Станіслав Владиславович

18,04

30

Бандура Сергій Володимирович

18,04

31

Кіріченко Анна Володимирівна

18

32

Шемет Андрій Владиславович

18

33

Волошан Максим Володимирович

17,9

34

Гринченко Іван Віталійович

17,44

35

Стороженко Валерій Сергійович

17,44

36

Єрмаков Євген Євгенович

17,28

37

Родак Андрій Максимович

17,26

38

Желада Іоан Ігорович

17,15

39

Карнаух Максим Костянтинович

17,13

40

Авдєєв Денис Сергійович

17,12

41

Горячий Єгор Олексійович

17,11

42

Оленич Владислав Олександрович

17,04

43

Колодезев Михайло Олександрович

16,96

44

Рехліцький Дмитро Сергійович

16,9

45

Василенко Максим Тимурович

16,84

Списки вступників, рекомендованих до зарахування за регіональним замовленням ІПЗ

Списки

вступників, рекомендованих до зарахування до

Харківського патентно-комп`ютерного коледжу у 2018 році на

на основі базової загальної середньої освіти за регіональним замовленням.

Спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення”

Згенеровано ЄДЕБО станом на 25.07.2018р.

 

Номер

ПІБ

Конкурсний_бал

1

Косенко Владислав Олегович

27,82

2

Свиридова Альбіна Станіславівна

33,5

3

Гожа Яна Вячеславівна

32,36

4

Крилов Михайло Володимирович

31,36

5

Кравцова Каріна Валеріївна

31,3

6

Бахтін Дмитро Сергійович

31,15

7

Спектров Денис Євгенійович

31,08

8

Мищенко Юлія Андріївна

30,93

9

Ребитва Аліса Олександрівна

30,91

10

Мороз Ольга Юріївна

30,7

11

Гармаш Дмитро Сергійович

30,64

12

Гладкий Григорій Костянтинович

30,56

13

Золотько Борислав Романович

30,5

14

Ткаченко Олександр Віталійович

30,5

15

Шатоха Віталій Володимирович

30,15

16

Шуляк Олексій Юрійович

30,04

17

Фалько Олександр Вячеславович

29,79

18

Новогурський Даніїл Станіславович

29,59

19

Ніколаєнко В`ячеслав Олексійович

28,8

20

Бударіна Олена Сергіївна

28,6

21

Голубєв Кирило Дмитрович

28,57

22

Олейник Михайло Володимирович

28,52

23

Полтенко Максим Віталійович

28,44

24

Аржанова Анастасія В`ячеславівна

28,3

25

Шаталюк Руслан Русланович

27,88

26

Загоруйко Вікторія Олександрівна

27,85

27

Дементьєв Валентин Анатолійович

27,78

28

Озерова Софія Олександрівна

27,7

29

Маслов Олександр Олександрович

27,55

30

Сургай Андрій Андрійович

27,38

31

Кутицький Данііл Віталійович

27,24

32

Миргород Вячеслав Ілліч

27,12

33

Ситнік Дмитро Дмитрович

27,12

34

Бєляєв Михайло Іванович

26,93

35

Лук`янчикова Євгенія Романівна

26,84

36

Крук Генріх Валерійович

26,76

37

Ковальов Сергій Андрійович

26,68

38

Приходський Юрій Олегович

26,66

39

Підкалюк Олег Євгенович

25,83

40

Юхно Денис Миколайович

25,73

41

Субачев Юрій Андрійович

25,67

42

Горбенко Денис Володимирович

25,52

43

Даргіль Данило Олександрович

25,15

44

Боговський Олег Олександрович

25,12

45

Слупський Єгор Юрійович

25,1

46

Скопков Ігор Вадимович

25,1

47

Бобров Юхим Анатолійовичі

25,08

48

Хорошилов Денис Ігорович

24,8

49

Пюрко Максим Сергійович

24,79

50

Щебетенко Олег Сергійович

24,67

51

Асєєва Ірина Романівна

24,52

52

Волошин Микола Миколайович

24,5

53

Мамедов Ельдар Фізулі Огли

24,44

54

Черепанов Павло Андрійович

24,24

55

Фомін Владислав Ігорович

24,12

56

Полюга Максим Миколайович

24,1

57

Сігов Дмитро Юрійович

24,08

58

Мухачова Валерія Валеріївна

23,96

59

Сильцов Микита Костянтинович

23,9

60

Осипян Ілля Олегович

23,87

61

Ступак Дмитро Юрійович

23,79

62

Готра Герман Іванович

23,75

63

Зарітов Дмитро Олександрович

23,65

64

Лебедінець Артур Максимович

23,63

65

Хворов Ярослав Георгійович

23,61

66

Бацман Марія Андріївна

23,6

67

Калашников Ілля Миколайович

23,48

68

Кіт Віталій Вікторович

23,44

69

Гущина Ярослава Олексіївна

23,31

70

Поляшенко Лоліта Максимівна

23,15

Списки вступників, рекомендованих до зарахування ІПЗ контракт

Списки

вступників, рекомендованих до зарахування до

Харківського патентно-комп`ютерного коледжу у 2018 році на

на основі базової загальної середньої освіти за кошти

фізичних та юридичних осіб.

Спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення”

Згенеровано ЄДЕБО станом на 25.07.2018р.

 

 

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

1

Ноздряков Артем Андрійович

22,77

2

Ярошенко Ярослав Сергійович

22,5

3

Дейнека Владислав Валерійович

22,4

4

Яницький Валентин Віталійович

21,9

5

Олексенко Микита Андрійович

21,85

6

Титаренко Микита Анатолійович

21,77

7

Савельєва Марія Олексіївна

21,74

8

Білоконь Аліна Олександрівна

21,74

9

Пуха Валерія Ігорівна

21,59

10

Лункін Вячеслав Віталійович

21,18

11

Павленко Дмітрій Романович

20,83

12

Оніщенко Лілія Олексіївна

20,8

13

Курочкін Іван Юрійович

20,7

14

Неменущій Павло Олегович

20,58

15

Єськов Станіслав Сергійович

20,57

16

Ковальов Владислав Олексійович

20,41

17

Оленін Данило Романович

20,3

18

Іванов Олег Олегович

20,28

19

Топчій Ігор Олександрович

20,25

20

Коморний Владислав Андрійович

20,2

 

Рейтинговий список КІ

 

Рейтинговий список

вступників до Харківського патентно-комп`ютерного коледжу

у 2018 році на основі базової загальної середньої освіти за

основною конкурсною пропозицією.

Спеціальність 123 “Комп`ютерна інженерія”

Згенеровано ЄДЕБО станом на 25.07.2018р.

 

 

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

1

Пода Ігор Станіславович

27,88

2

Торяник Артем Дмитрович

28,2

3

Зайцев Єгор Петрович

28,04

4

Мельник Олександр Сергійович

23,3

5

Міщенко Діана Олегівна

23,04

6

Ізюмський Дмитро Олександрович

23,04

7

Саєнко Едуард Сергійович

22,62

8

Попов Костянтин Ігорович

22,42

9

Барановський Олександр Ігорович

22,3

10

Цимбал Анастасія Олександрівна

22,24

11

Демчук Ганна Максимівна

22,24

12

Ревуцька Юлія Олегівна

22,2

13

Лучка Микита Олександрович

22,04

14

Дьомін Єгор Дмирович

22,03

15

Калецький Богдан Дмитрович

22

16

Яницький Валентин Віталійович

21,9

17

Гресс Дар`я Сергіївна

21,85

18

Бурлака Кирило Віталійович

21,8

19

Яцюк Володимир Андрійович

21,6

20

Пуха Валерія Ігорівна

21,59

21

Фендріков Микита Костянтинович

21,54

22

Шумілін Іван Олексійович

21,5

23

Чонка Дмитро Володимирович

21,36

24

Коваль Антон Вадимович

20,96

25

Кудрявцев Валерій Сергійович

20,86

26

Мельников Богдан Олексійович

20,83

27

Нечволод Данило Романович

20,82

28

Нестеренко Микита Сергійович

20,82

29

Золотий Олексій Михайлович

20,8

30

Пятницький Владислав Сергійович

20,76

31

Калінін Вадим Вячеславович

20,76

32

Кротов Святослав Ігорович

20,73

33

Станевич Богдан Дмитрович

20,71

34

Єськов Станіслав Сергійович

20,57

35

Ковальов Владислав Олексійович

20,41

36

Шевченко Олександр Валентинович

20,4

37

Сидоренко Богдан Сергійович

20,27

38

Топчій Ігор Олександрович

20,25

39

Шиленко Дмитро Вікторович

20,23

40

Виборнов Нікіта Ігорович

20,1

41

Старікова Яна Віталіївна

20

42

Левченко Денис Павлович

19,96

43

Бловатний Дмитро Володимирович

19,74

44

Ругаєв Родіон Костянтинович

19,69

45

Малік Всеволод Олександрович

19,63

46

Неков Олександр Сергійович

19,24

47

Білецький Марк Сергійович

19,22

48

Ковальов Данило Юрійович

19,12

49

Язиков Ігор Вячеславович

19,07

50

Кузнєцов Кирило Дмитрович

18,77

51

Мошонський Андрій Євгенович

18,67

52

Пилипенко Данило Олегович

18,64

53

Лещенко Дмитро Олександрович

18,6

54

Лобань Павло Геннадійович

18,6

55

Лаврухін Дмитро Андрійович

18,6

56

Алімов Владислав Дмитрович

18,42

57

Матюшков Даніїл Валерійович

18,32

58

Моісеєнко Давид Олександрович

18,2

59

Камаєв Станіслав Владиславович

18,04

60

Бандура Сергій Володимирович

18,04

61

Кіріченко Анна Володимирівна

18

62

Шемет Андрій Владиславович

18

63

Волошан Максим Володимирович

17,9

64

Гринченко Іван Віталійович

17,44

65

Стороженко Валерій Сергійович

17,44

66

Єрмаков Євген Євгенович

17,28

67

Родак Андрій Максимович

17,26

68

Желада Іоан Ігорович

17,15

69

Карнаух Максим Костянтинович

17,13

70

Авдєєв Денис Сергійович

17,12

71

Горячий Єгор Олексійович

17,11

72

Оленич Владислав Олександрович

17,04

73

Колодезев Михайло Олександрович

16,96

74

Рехліцький Дмитро Сергійович

16,9

75

Василенко Максим Тимурович

16,84

76

Пелюшок Антон Володимирович

16,8

77

Сидоренко Гліб Олександрович

16,77

78

Філатов Микита Олександрович

16,7

79

Єрачин Данііл Ігорович

16,6

80

Чукву Девід Ата

16,59

81

Дякунчак Микола Миколайович

16,41

82

Драганчук Юрій Анатолійович

16,12

83

Бутко Микита Володимирович

16,04

84

Момоток Сергій Вікторович

16,04

85

Куліш Олексій Володимирович

16,04

86

Толок Степан Володимирович

16

87

Гончаров Дмитро Володимирович

15,93

88

Руденко Євгеній Олегович

15,9

89

Кубишкін Данило Олександрович

15,69

90

Царевський Олексій Олександрович

15,68

91

Клименко Сергій Сергійович

15,5

92

Дзугаєв Віктор Максимович

15,3

93

Сопочева Світлана Валентинівна

15,3

94

Дякунчак Володимир Миколайович

15,19

95

Кишковар Даниїл Ігорович

15

96

Сопочева Анна Валентинівна

14,35

97

Чернишов Владислав Романович

14,2

98

Русін Олександр Січанович

13,63

99

Губін Данило Олександрович

13,46

100

Поглазов Сергій Віталійович

13,32

101

Сафаров Хуршед Джамшедович

13,04

102

Лещаков Демид Володимирович

12,56

 

Рейтинговий список ІПЗ

Рейтинговий список

вступників до Харківського патентно-комп`ютерного коледжу

у 2018 році на основі базової загальної середньої освіти за

основною конкурсною пропозицією.

Спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення”

Згенеровано ЄДЕБО станом на 25.07.2018р.

Номер
ПІБ
Конкурсний бал
1
Косенко Владислав Олегович
27,82
2
Свиридова Альбіна Станіславівна
33,5
3
Гожа Яна Вячеславівна
32,36
4
Крилов Михайло Володимирович
31,36
5
Кравцова Каріна Валеріївна
31,3
6
Бахтін Дмитро Сергійович
31,15
7
Спектров Денис Євгенійович
31,08
8
Мищенко Юлія Андріївна
30,93
9
Ребитва Аліса Олександрівна
30,91
10
Мороз Ольга Юріївна
30,7
11
Гармаш Дмитро Сергійович
30,64
12
Гладкий Григорій Костянтинович
30,56
13
Золотько Борислав Романович
30,5
14
Ткаченко Олександр Віталійович
30,5
15
Шатоха Віталій Володимирович
30,15
16
Шуляк Олексій Юрійович
30,04
17
Фалько Олександр Вячеславович
29,79
18
Новогурський Даніїл Станіславович
29,59
19
Ніколаєнко В`ячеслав Олексійович
28,8
20
Бударіна Олена Сергіївна
28,6
21
Голубєв Кирило Дмитрович
28,57
22
Олейник Михайло Володимирович
28,52
23
Полтенко Максим Віталійович
28,44
24
Аржанова Анастасія В`ячеславівна
28,3
25
Шаталюк Руслан Русланович
27,88
26
Загоруйко Вікторія Олександрівна
27,85
27
Дементьєв Валентин Анатолійович
27,78
28
Озерова Софія Олександрівна
27,7
29
Маслов Олександр Олександрович
27,55
30
Сургай Андрій Андрійович
27,38
31
Кутицький Данііл Віталійович
27,24
32
Миргород Вячеслав Ілліч
27,12
33
Ситнік Дмитро Дмитрович
27,12
34
Бєляєв Михайло Іванович
26,93
35
Лук`янчикова Євгенія Романівна
26,84
36
Крук Генріх Валерійович
26,76
37
Ковальов Сергій Андрійович
26,68
38
Приходський Юрій Олегович
26,66
39
Підкалюк Олег Євгенович
25,83
40
Юхно Денис Миколайович
25,73
41
Субачев Юрій Андрійович
25,67
42
Горбенко Денис Володимирович
25,52
43
Даргіль Данило Олександрович
25,15
44
Боговський Олег Олександрович
25,12
45
Слупський Єгор Юрійович
25,1
46
Скопков Ігор Вадимович
25,1
47
Бобров Юхим Анатолійовичі
25,08
48
Хорошилов Денис Ігорович
24,8
49
Пюрко Максим Сергійович
24,79
50
Щебетенко Олег Сергійович
24,67
51
Асєєва Ірина Романівна
24,52
52
Волошин Микола Миколайович
24,5
53
Мамедов Ельдар Фізулі Огли
24,44
54
Черепанов Павло Андрійович
24,24
55
Фомін Владислав Ігорович
24,12
56
Полюга Максим Миколайович
24,1
57
Сігов Дмитро Юрійович
24,08
58
Мухачова Валерія Валеріївна
23,96
59
Сильцов Микита Костянтинович
23,9
60
Осипян Ілля Олегович
23,87
61
Ступак Дмитро Юрійович
23,79
62
Готра Герман Іванович
23,75
63
Зарітов Дмитро Олександрович
23,65
64
Лебедінець Артур Максимович
23,63
65
Хворов Ярослав Георгійович
23,61
66
Бацман Марія Андріївна
23,6
67
Калашников Ілля Миколайович
23,48
68
Кіт Віталій Вікторович
23,44
69
Гущина Ярослава Олексіївна
23,31
70
Поляшенко Лоліта Максимівна
23,15
71
Ноздряков Артем Андрійович
22,77
72
Ярошенко Ярослав Сергійович
22,5
73
Дейнека Владислав Валерійович
22,4
74
Яницький Валентин Віталійович
21,9
75
Олексенко Микита Андрійович
21,85
76
Титаренко Микита Анатолійович
21,77
77
Савельєва Марія Олексіївна
21,74
78
Білоконь Аліна Олександрівна
21,74
79
Пуха Валерія Ігорівна
21,59
80
Лункін Вячеслав Віталійович
21,18
81
Павленко Дмітрій Романович
20,83
82
Оніщенко Лілія Олексіївна
20,8
83
Курочкін Іван Юрійович
20,7
84
Неменущій Павло Олегович
20,58
85
Єськов Станіслав Сергійович
20,57
86
Ковальов Владислав Олексійович
20,41
87
Оленін Данило Романович
20,3
88
Іванов Олег Олегович
20,28
89
Топчій Ігор Олександрович
20,25
90
Коморний Владислав Андрійович
20,2
91
Виборнов Нікіта Ігорович
20,1
92
Старікова Яна Віталіївна
20
93
Плескач Олександр Сергійович
19,91
94
Малік Всеволод Олександрович
19,63
95
Самойленко Катерина Андріївна
19,44
96
Білецький Марк Сергійович
19,22
97
Савчуков Владислав Сергійович
19,17
98
Ковальов Данило Юрійович
19,12
99
Кузнєцов Кирило Дмитрович
18,77
100
Пилипенко Данило Олегович
18,64
101
Лещенко Дмитро Олександрович
18,6
102
Лаврухін Дмитро Андрійович
18,6
103
Ачкасов Данило Андрійович
18,39
104
Івакін Микита Олександрович
18,3
105
Моісеєнко Давид Олександрович
18,2
106
Кіріченко Анна Володимирівна
18
107
Мясніков Іван Антонович
17,96
108
Волошан Максим Володимирович
17,9
109
Цеменко Олег Володимирович
17,8
110
Стороженко Валерій Сергійович
17,44
111
Родак Андрій Максимович
17,26
112
Желада Іоан Ігорович
17,15
113
Карнаух Максим Костянтинович
17,13
114
Авдєєв Денис Сергійович
17,12
115
Маляр Олександр Володимирович
17,11
116
Ганус Антон Вікторович
17,07
117
Оленич Владислав Олександрович
17,04
118
Василенко Максим Тимурович
16,84
119
Пелюшок Антон Володимирович
16,8
120
Рябиков Давид Романович
16,6
121
Єрачин Данііл Ігорович
16,6
122
Чукву Девід Ата
16,59
123
Іщенко Руслан Олександрович
16,54
124
Дякунчак Микола Миколайович
16,41
125
Драганчук Юрій Анатолійович
16,12
126
Гончаров Дмитро Володимирович
15,93
127
Кубишкін Данило Олександрович
15,69
128
Філіппенко Владислав Олександрович
15,31
129
Сопочева Світлана Валентинівна
15,3
130
Коваленко Данило Сергійович
15,24
131
Дякунчак Володимир Миколайович
15,19
132
Мітеньов Владислав Дмитрович
14,65
133
Сопочева Анна Валентинівна
14,35
134
Козлов Богдан Вячеславович
13,88
135
Осадчий Марк В`ячеславович
13,16