Оцінки 2-й день

Оцінки, одержані на вступному іспиті 18.07.2018р.

 

Група 1П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Шатоха

Віталій

Володимирович

1

9

Сігов

Дмитро

Юрійович

2

9

Лобань

Павло

Геннадійович

4

6

Шуляк

Олексій

Юрійович

5

9

Безуханич

Володимир

Володимирович

6

5

Новогурський

Даніїл

Станіславович

7

10

Івакін

Микита

Олександрович

9

6

Маляр

Олександр

Володимирович

10

6

Горячий

Єгор

Олексійович

11

6

Спектров

Денис

Євгенійович

12

9

Цеменко

Олег

Володимирович

13

6

Пятницький

Владислав

Сергійович

14

6

Поляшенко

Лоліта

Максимівна

15

10

Авдєєв

Денис

Сергійович

16

7

Малік

Всеволод

Олександрович

17

7

Аржанова

Анастасія

В’ячеславівна

18

11

Сургай

Андрій

Андрійович

19

12

Мухачова

Валерія

Валеріївна

20

10

Бобров

Юхим

Анатолійович

21

8

Дементьєв

Валентин

Анатолійович

22

10

Полтенко

Максим

Віталійович

23

9

Шаталюк

Руслан

Русланович

25

10

Мітеньов

Владислав

Дмитрович

26

4

Олексенко

Микита

Андрійович

103

8

 

Група 2К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Зайцев

Єгор

Петрович

4

11

Пода

Ігор

Станіславович

5

9

Сенников

Станіслав

Вікторович

15

8

Калінін

Вадим

Вячеславович

27

8

Нестеренко

Микита

Сергійович

31

9

Єщенко

Ігор

Євгенійович

38

8

Дзугаєв

Віктор

Максимович

58

5

Ругаєв

Родіон

Костантинович

67

6

Неков

Олександр

Сергійович

69

7

Хлистун

Дмитро

Валерійович

74

7

Старікова

Яна

Віталіївна

76

7

Клименко

Сергій

Сергійович

87

5

Єськов

Станіслав

Сергійович

88

8

Родак

Андрій

Максимович

95

4

Поглазов

Сергій

Віталійович

99

4

Зайченко

Андрій

Вікторович

101

6

Мельников

Богдан

Олексійович

103

7

Лещаков

Демид

Володимирович

104

4

Коваль

Антон

Вадимович

108

7

Шемет

Андрій

Владиславович

109

5

 

Група 3П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Савчуков

Владислав

Сергійович

27

5

Сопочева

Анна

Валентинівна

29

4

Сопочева

Світлана

Валентинівна

30

4

Драганчук

Юрій

Анатолійович

31

6

Топчій

Ігор

Олександрович

32

9

Дякунчак

Микола

Миколайович

33

6

Дякунчак

Володимир

Миколайович

34

5

Гущина

Ярослава

Олексіївна

35

9

Пелюшок

Антон

Володимирович

36

6

Бутко

Микита

Володимирович

37

5

Гринченко

Іван

Віталійович

39

7

Асєєва

Ірина

Романівна

41

8

Мошонський

Андрій

Євгенович

42

7

Бахтін

Дмитро

Сергійович

46

9

Черепанов

Павло

Андрійович

47

11

Бандура

Сергій

Володимирович

48

7

Гармаш

Дмитро

Сергійович

49

10

Панченко

Дмитро

Олександрович

50

7

Бєляєв

Михайло

Іванович

51

9

Царевський

Олексій

Олександрович

52

5

Олейник

Михайло

Володимирович

53

11

 

Група 4П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Осипян

Ілля

Олегович

55

10

Сидоренко

Богдан

Сергійович

56

9

Карнаух

Максим

Костянтинович

57

6

Кутицький

Данііл

Віталійович

58

10

Стороженко

Валерій

Сергійович

59

7

Демчук

Ганна

Максимівна

60

9

Даргіль

Данило

Олександрович

61

9

Мальцев

Давид

Сергійович

62

8

Гончаров

Дмитро

Володимирович

63

4

Виборнов

Нікіта

Ігорович

64

7

Хворов

Ярослав

Георгійович

65

9

Язиков

Ігор

Вячеславович

66

6

Прохожан

Денис

Олександрович

67

9

Ковальов

Сергій

Андрійович

68

8

Колодезев

Михайло

Олександрович

69

5

Миргород

Вячеслав

Ілліч

70

11

Саєнко

Едуард

Сергійович

71

10

Бловатний

Дмитро

Володимирович

72

7

Рехліцький

Дмитро

Сергійович

73

6

Толок

Степан

Володимирович

75

5

Золотий

Олексій

Михайлович

76

9

Чукву

Девід

Ата

77

6

Лук’янчикова

Євгенія

Романівна

78

8

 

Група 5П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Дейнека

Владислав

Валерійович

79

5

Савельєва

Марія

Олексіївна

81

5

Попов

Костянтин

Ігорович

82

6

Ізюмський

Дмитро

Олександрович

83

6

Загоруйко

Вікторія

Олександрівна

84

6

Сафаров

Хуршед

Джамшедович

85

4

Лункін

В’ячеслав

Віталійович

86

5

Ситнік

Дмитро

Дмитрович

87

11

Петренко

Антон

Вадимович

88

4

Зарітов

Дмитро

Олександрович

91

6

Ковальов

Данило

Юрійович

92

4

Єрмаков

Євген

Євгенович

93

4

Ноздряков

Артем

Андрійович

94

6

Стьопичкін

Лев

Ігорович

95

1

Бровко

Марк

Дмитрович

96

9

Ніколаєнко

В’ячеслав

Олексійович

97

10

Пюрко

Максим

Сергійович

98

7

Мамедов

Ельдар

Фізулі огли

99

6

Куліш

Олексій

Володимирович

101

4

Маслов

Олександр

Олександрович

104

7

Оленич

Владислав

Олександрович

105

5

Левченко

Денис

Павлович

106

5

 

Група 6П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Гожа

Яна

Вячеславовна

108

11

Іщенко

Руслан

Олександрович

109

4

Плескач

Олександр

Сергійович

110

4

Ярошенко

Ярослав

Сергійович

111

5

Курочкін

Іван

Юрійович

112

4

Ковальов

Владислав

Олексійович

113

5

Озерова

Софія

Олександрівна

114

6

Мищенко

Юлія

Андріївна

116

8

Ступак

Дмитро

Юрійович

117

11

Дьомін

Єгор

Дмитрович

118

4

Ребитва

Аліса

Олександрівна

119

9

Волошин

Микола

Миколайович

121

4

Голубєв

Кирило

Дмитрович

122

7

Чонка

Дмитро

Володимирович

123

4

Міщенко

Діана

Олегівна

124

5

Ткаченко

Олександр

Віталійович

125

11

Юхно

Денис

Миколайович

126

4

Крук

Генріх

Валерійович

127

5

Алімов

Владислав

Дмитрович

128

4

Скопков

Ігор

Вадимович

130

6

Бацман

Марія

Андріївна

131

7

Слупський

Єгор

Юрійович

132

5

Фомін

Владислав

Ігорович

133

9

Косенко

Владислав

Олегович

134

8

 

Група 7П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Золотько

Борислав

Романович

135

10

Субачев

Юрій

Андрійович

137

7

Сидоренко

Гліб

Олександрович

140

4

Ганус

Антон

Вікторович

141

4

Осадчий

Марк

В’ячеславович

142

4

Старкова

Ксенія

Олександрівна

143

9

Горбенко

Денис

Володимирович

144

7

Васильєв

Семен

Геннадійович

145

5

Білоконь

Аліна

Олександрівна

146

5

Щебетенко

Олег

Сергійович

148

7

Козлов

Богдан

Вячеславович

149

4

Цимбал

Анастасія

Олександрівна

150

4

Лучка

Микита

Олександрович

151

4

Калецький

Богдан

Дмитрович

152

4

Кузнєцов

Кирило

Дмитрович

153

4

Станевич

Богдан

Дмитрович

154

7

Калашников

Ілля

Миколайович

155

5

Боговський

Олег

Олександрович

156

6

Сильцов

Микита

Костянтинович

157

7

Русін

Олександр

Січанович

158

4

Момоток

Сергій

Вікторович

160

4

Коваленко

Данило

Сергійович

161

4

Філіппенко

Владислав

Олександрович

162

4

Білецький

Марк

Сергійович

163

4

 

Група 8К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Руденко

Євгеній

Олегович

121

4

Кудрявцев

Валерій

Сергійович

127

4

Торяник

Артем

Дмитрович

132

8

Бурлака

Кирило

Віталійович

134

5

Фендріков

Микита

Костянтинович

148

4

Пилипенко

Данило

Олегович

149

4

Кишковар

Даниїл

Ігорович

155

4

Шевченко

Олександр

Валентинович

165

4

Мельник

Олександр

Сергійович

167

4

Неменущій

Павло

Олегович

168

4

Пересада

Дарина

Іллівна

216

11

Оленін

Данило

Романович

217

4

Кравцова

Каріна

Валеріївна

226

9

Мороз

Ольга

Юріївна

228

8

Свиридова

Альбіна

Станіславівна

229

11

Крилов

Михайло

Володимирович

230

10

Яцюк

Володимир

Андрійович

231

5

Ачкасов

Данило

Андрійович

232

4