Оцінки, одержані на вступних іспитах 15.07.2017р.

Група 1П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Колісник

Олександр

Андрійович

1

6

Якименко

Роман

Андрійович

2

4

Дорогань

Данило

Володимирович

3

11

Четверіков

Юрій

Андрійович

4

4

Пристенський

Євгеній

Віталійович

5

4

Гордієнко

Антон

Олексійович

6

6

Денисов

Олексій

Романович

7

12

Водянов

Андрій

Андрійович

8

6

Кобзар

Микита

Сергійович

9

4

Льозіна

Олександра

Олександрівна

10

5

Воробйов

Артем

Миколайович

11

4

Маковєєва

Валерія

Костянтинівна

12

8

Сталінський

Олексій

Сергійович

13

4

Котенко

Даніл

Олександрович

14

7

Миненко

Олексій

Олександрович

16

4

Латишев

Олексій

Олександрович

17

7

Петрикова

Ліна

Леонідівна

18

5

Глєбов

Євген

Олександрович

19

4

Галаган

Михайло

Дмитрович

20

4

Петрук

Вікторія

Валеріївна

21

10

Зимовець

Даніїл

Германович

22

5

Осика

Андрій

Владиславович

23

8

Литвиненко

Єгор

Олегович

25

7


Група 2К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Циганенко

Євгеній

Олександрович

14

4

Циганок

Дмитро

Андрійович

15

4

Рула

Денис

Васильович

17

4

Васильєв

Роман

Юрійович

18

5

Семененко

Владислав

Сергійович

19

4

Сотников

Артем

Вячеславович

21

4

Затолокін

Володимир

Сергійович

27

4

Доценко

Вадим

Олександрович

34

8

Романенко

Артем

Володимирович

35

4

Кузьменко

Микита

Сергійович

36

4

Ляхов

Олександр

Андрійович

39

1

Давиденко

Володимир

Олександрович

44

4

Безчетніков

Роман

Андрійович

47

5

Рось

Валерій

Андрійович

50

4

Андрієнко

Денис

Сергійович

51

4

Саньков

Олександр

Іванович

52

4

Самойлович

Владислав

Сергійович

57

4

Дикань

Дмитро

Станіславович

65

4

Науменко

Руслан

Валерійович

68

4

Самойлов

Данило

Андрійович

75

4

Шаповал

Олександр

Валерійович

79

4

Новіков

Євген

Анатолійович

80

4


Група 3П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Рудаковський

Данило

Романович

26

11

Луценко

Денис

Віталійович

27

4

Півень

Назарій

Павлович

28

6

Никоненко

Денис

Ігорович

29

4

Соколовський

Артем

Олегович

30

10

Лєвкін

Максим

Романович

31

6

Дронов

Микита

Олексійович

34

4

Прокопенко

Олександр

Віталійович

35

4

Бурлака

Іван

Євгенович

36

4

Кірієнко

Денис

Вадимович

37

4

Гусаров

Дмитро

Михайлович

38

6

Соломатін

Віталій

Олександрович

40

7

Почечун

Владислав

Ігорович

44

4

Дейчман

Ян

Борисович

45

4

Левандовський

Максим

Максимович

46

4

Суворова

Кароліна

Віталіївна

47

7

Моньяков

Дмитро

Сергійович

48

7

Хачко

Денис

Станіславович

49

4

Бойко

Єлизавета

Олегівна

50

4

Чебан

Гліб

В'ячеславович

51

8

Мірзоєва

Діна

Шамсуддінівна

52

10


Група 4П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Амосов

Марк

Євгенович

56

6

Бурлуцький

Владислав

Олександрович

60

4

Волошан

Ігор

Віталійович

67

7

Гайдабура

Євгеній

Станіславович

81

7

Єрьоменко

Дмитро

Андрійович

72

4

Книш

Олексій

Михайлович

66

9

Коростій

Аріна

Сергіївна

71

11

Котляров

Даніїл

Євгенійович

80

11

Мунтяну

Антон

Миколайович

77

10

Мурашко

Анастасія

Романівна

78

6

Пахомов

Олег

Вікторович

79

11

Політучий

Максим

Ігорович

53

6

Резник

Єлизавета

Олександрівна

59

5

Рибальченко

Ірина

Олександрівна

68

5

Серветник

Дмитро

Сергійович

64

9

Скриннік

Людмила

Михайлівна

58

5

Тимошенко

Денис

Ігорович

75

9

Ткаченко

Ігор

Євгенович

70

8

Третьяк

Іван

Ігорович

54

9

Халій

Олександр

Денисович

74

5

Чурсінов

Ілля

Олександрович

57

6

Ямпольський

Еміль

Олександрович

76

5


Група 5П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Заварзін

Максим

Сергійович

82

4

Осман

Аміра

Ясирівна

83

10

Григоров

Єгор

Юрійович

85

6

Кривороженко

Максим

Дмитрович

86

5

Полупанов

Максим

Олександрович

87

4

Галицька

Ольга

Віталіївна

89

9

Молочний

Святослав

Едуардович

90

4

Товстолуг

Владислава

Вікторівна

91

4

Колоусова

Анастасія

Костянтинівна

92

4

Легейда

Ілля

Андрійович

93

5

Міхєєв

Олексій

Олексійович

94

10

Федоренко

Іван

Геннадійович

95

9

Кондратенко

Олександра

Валеріївна

96

4

Вітохін

Микита

Миколайович

97

10

Юзько

Анжела

Романівна

99

5

Саркісян

Гліб

Сергійович

100

4

Гапіч

Станіслав

Андрійович

103

4

Пахомов

Данііл

Вадимович

104

10

Штейнгардт

Олександр

Євгенович

105

4

Фоменко

Дмитро

Максимович

108

4


Група 6К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Тернов

Олексій

Ігорович

83

5

Селлешій

Єлісей

Миколайович

88

9

Осовий

Ігор

Олександрович

96

7

Богданова

Анастасія

Сергіївна

98

9

Лаба

Катерина

Олексіївна

109

8

Сичевська

Елеонора

Олегівна

117

8

Шкиря

Данііл

Романович

118

6

Петренко

Роман

Артемович

121

9

Петренко

Дмитро

Артемович

122

7

Медведков

Олександр

Сергійович

127

7

Кістерьов

Владислав

Олександрович

164

5

Шепеленко

Валерія

Олексіївна

165

9

Нагорний

Максим

Сергійович

167

9

Костенко

Єлизавета

Геннадіївна

168

9

Герасименко

Анастасія

Олександрівна

170

9

Мошна

Володимир

Юрійович

171

7

Соколов

Едуард

Олександрович

172

7

Черняк

Олександр

Костянтинович

173

8


Група 7П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Агбаракве

Крістіан

Узома

110

8

Товстолуг

Даниїл

Вікторович

111

9

Солошенко

Олександр

Романович

112

12

Самсонов

Антон

Андрійович

114

11

Гуля

Данило

Олександрович

115

6

Миронова

Аліна

Дмитрівна

116

9

Філімонов

Ілля

Михайлович

117

6

Обієфуле

Профет

Елайджа

119

9

Стрілковський

Євгеній

Едуардович

120

8

Дубревський

Гліб

Миколайович

121

7

Ярошенко

Володимир

Сергійович

122

8

Чумаслов

Данило

Артемович

123

6

Ткаченко

Денис

Володимирович

124

11

Нілова

Єлізавета

Віталіївна

125

11

Колодяжний

Данило

Олександрович

126

7

Чаленко

Андрій

Андрійович

128

7

Рісенбург

Данило

Олексійович

129

8

Роженко

Дарина

Вадимівна

130

10

Подусов

Олег

Сергійович

131

8

Голося

Микита

Андрійович

132

9

Камсюк

Дмитро

Олександрович

133

8

Миронов

Юрій

Дмитрович

134

7

Плотніков

Данило

Вадимович

135

6

Усик

Валерія

Петрівна

136

9


Група 8П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Плюваченко

Владислав

Костянтинович

137

6

Скоркін

Андрій

Сергійович

138

9

Світличний

Євген

Станіславович

139

11

Доценко

Євгеній

Олександрович

140

8

Ісай

Максим

Вікторович

141

7

Меркаєва

Ірина

Віталіївна

142

8

Зубков

Юрій

Олексійович

143

5

Єчевський

Анатолій

Дмитрович

145

10

Ракімова

Діана

Олексіївна

147

10

Ус

Георгій

Давидович

148

7

Булученко

Андрій

Олексійович

149

4

Шумаков

Петро

Володимирович

150

9

Касьяненко

Юлія

Михайлівна

151

8

Чабань

Роман

Юрійович

152

7

Ахмадєєв

Павло

Володимирович

153

6

Швець

Надія

Олександрівна

154

10

Кульчицький

Ілля

Павлович

156

6

Мелешко

Михайло

Сергійович

157

8

Корж

Микита

Олександрович

158

7

Золотухін

Михайло

Сергійович

159

8

Богородицький

Данило

Дмитрович

160

9

Холоденко

Владислав

Сергійович

161

10

Самборський

Назар

Олександрович

162

5

Морус

Орина

Олександрівна

163

9

Оцінки, одержані на вступних іспитах 15.07.2017р.

Група 1П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Колісник

Олександр

Андрійович

1

6

Якименко

Роман

Андрійович

2

4

Дорогань

Данило

Володимирович

3

11

Четверіков

Юрій

Андрійович

4

4

Пристенський

Євгеній

Віталійович

5

4

Гордієнко

Антон

Олексійович

6

6

Денисов

Олексій

Романович

7

12

Водянов

Андрій

Андрійович

8

6

Кобзар

Микита

Сергійович

9

4

Льозіна

Олександра

Олександрівна

10

5

Воробйов

Артем

Миколайович

11

4

Маковєєва

Валерія

Костянтинівна

12

8

Сталінський

Олексій

Сергійович

13

4

Котенко

Даніл

Олександрович

14

7

Миненко

Олексій

Олександрович

16

4

Латишев

Олексій

Олександрович

17

7

Петрикова

Ліна

Леонідівна

18

5

Глєбов

Євген

Олександрович

19

4

Галаган

Михайло

Дмитрович

20

4

Петрук

Вікторія

Валеріївна

21

10

Зимовець

Даніїл

Германович

22

5

Осика

Андрій

Владиславович

23

8

Литвиненко

Єгор

Олегович

25

7


Група 2К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Циганенко

Євгеній

Олександрович

14

4

Циганок

Дмитро

Андрійович

15

4

Рула

Денис

Васильович

17

4

Васильєв

Роман

Юрійович

18

5

Семененко

Владислав

Сергійович

19

4

Сотников

Артем

Вячеславович

21

4

Затолокін

Володимир

Сергійович

27

4

Доценко

Вадим

Олександрович

34

8

Романенко

Артем

Володимирович

35

4

Кузьменко

Микита

Сергійович

36

4

Ляхов

Олександр

Андрійович

39

1

Давиденко

Володимир

Олександрович

44

4

Безчетніков

Роман

Андрійович

47

5

Рось

Валерій

Андрійович

50

4

Андрієнко

Денис

Сергійович

51

4

Саньков

Олександр

Іванович

52

4

Самойлович

Владислав

Сергійович

57

4

Дикань

Дмитро

Станіславович

65

4

Науменко

Руслан

Валерійович

68

4

Самойлов

Данило

Андрійович

75

4

Шаповал

Олександр

Валерійович

79

4

Новіков

Євген

Анатолійович

80

4


Група 3П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Рудаковський

Данило

Романович

26

11

Луценко

Денис

Віталійович

27

4

Півень

Назарій

Павлович

28

6

Никоненко

Денис

Ігорович

29

4

Соколовський

Артем

Олегович

30

10

Лєвкін

Максим

Романович

31

6

Дронов

Микита

Олексійович

34

4

Прокопенко

Олександр

Віталійович

35

4

Бурлака

Іван

Євгенович

36

4

Кірієнко

Денис

Вадимович

37

4

Гусаров

Дмитро

Михайлович

38

6

Соломатін

Віталій

Олександрович

40

7

Почечун

Владислав

Ігорович

44

4

Дейчман

Ян

Борисович

45

4

Левандовський

Максим

Максимович

46

4

Суворова

Кароліна

Віталіївна

47

7

Моньяков

Дмитро

Сергійович

48

7

Хачко

Денис

Станіславович

49

4

Бойко

Єлизавета

Олегівна

50

4

Чебан

Гліб

В'ячеславович

51

8

Мірзоєва

Діна

Шамсуддінівна

52

10


Група 4П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Амосов

Марк

Євгенович

56

6

Бурлуцький

Владислав

Олександрович

60

4

Волошан

Ігор

Віталійович

67

7

Гайдабура

Євгеній

Станіславович

81

7

Єрьоменко

Дмитро

Андрійович

72

4

Книш

Олексій

Михайлович

66

9

Коростій

Аріна

Сергіївна

71

11

Котляров

Даніїл

Євгенійович

80

11

Мунтяну

Антон

Миколайович

77

10

Мурашко

Анастасія

Романівна

78

6

Пахомов

Олег

Вікторович

79

11

Політучий

Максим

Ігорович

53

6

Резник

Єлизавета

Олександрівна

59

5

Рибальченко

Ірина

Олександрівна

68

5

Серветник

Дмитро

Сергійович

64

9

Скриннік

Людмила

Михайлівна

58

5

Тимошенко

Денис

Ігорович

75

9

Ткаченко

Ігор

Євгенович

70

8

Третьяк

Іван

Ігорович

54

9

Халій

Олександр

Денисович

74

5

Чурсінов

Ілля

Олександрович

57

6

Ямпольський

Еміль

Олександрович

76

5


Група 5П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з математики

Заварзін

Максим

Сергійович

82

4

Осман

Аміра

Ясирівна

83

10

Григоров

Єгор

Юрійович

85

6

Кривороженко

Максим

Дмитрович

86

5

Полупанов

Максим

Олександрович

87

4

Галицька

Ольга

Віталіївна

89

9

Молочний

Святослав

Едуардович

90

4

Товстолуг

Владислава

Вікторівна

91

4

Колоусова

Анастасія

Костянтинівна

92

4

Легейда

Ілля

Андрійович

93

5

Міхєєв

Олексій

Олексійович

94

10

Федоренко

Іван

Геннадійович

95

9

Кондратенко

Олександра

Валеріївна

96

4

Вітохін

Микита

Миколайович

97

10

Юзько

Анжела

Романівна

99

5

Саркісян

Гліб

Сергійович

100

4

Гапіч

Станіслав

Андрійович

103

4

Пахомов

Данііл

Вадимович

104

10

Штейнгардт

Олександр

Євгенович

105

4

Фоменко

Дмитро

Максимович

108

4


Група 6К

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Тернов

Олексій

Ігорович

83

5

Селлешій

Єлісей

Миколайович

88

9

Осовий

Ігор

Олександрович

96

7

Богданова

Анастасія

Сергіївна

98

9

Лаба

Катерина

Олексіївна

109

8

Сичевська

Елеонора

Олегівна

117

8

Шкиря

Данііл

Романович

118

6

Петренко

Роман

Артемович

121

9

Петренко

Дмитро

Артемович

122

7

Медведков

Олександр

Сергійович

127

7

Кістерьов

Владислав

Олександрович

164

5

Шепеленко

Валерія

Олексіївна

165

9

Нагорний

Максим

Сергійович

167

9

Костенко

Єлизавета

Геннадіївна

168

9

Герасименко

Анастасія

Олександрівна

170

9

Мошна

Володимир

Юрійович

171

7

Соколов

Едуард

Олександрович

172

7

Черняк

Олександр

Костянтинович

173

8


Група 7П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Агбаракве

Крістіан

Узома

110

8

Товстолуг

Даниїл

Вікторович

111

9

Солошенко

Олександр

Романович

112

12

Самсонов

Антон

Андрійович

114

11

Гуля

Данило

Олександрович

115

6

Миронова

Аліна

Дмитрівна

116

9

Філімонов

Ілля

Михайлович

117

6

Обієфуле

Профет

Елайджа

119

9

Стрілковський

Євгеній

Едуардович

120

8

Дубревський

Гліб

Миколайович

121

7

Ярошенко

Володимир

Сергійович

122

8

Чумаслов

Данило

Артемович

123

6

Ткаченко

Денис

Володимирович

124

11

Нілова

Єлізавета

Віталіївна

125

11

Колодяжний

Данило

Олександрович

126

7

Чаленко

Андрій

Андрійович

128

7

Рісенбург

Данило

Олексійович

129

8

Роженко

Дарина

Вадимівна

130

10

Подусов

Олег

Сергійович

131

8

Голося

Микита

Андрійович

132

9

Камсюк

Дмитро

Олександрович

133

8

Миронов

Юрій

Дмитрович

134

7

Плотніков

Данило

Вадимович

135

6

Усик

Валерія

Петрівна

136

9


Група 8П

ПІБ

Номер екзаменаційного листка

Іспит з української мови

Плюваченко

Владислав

Костянтинович

137

6

Скоркін

Андрій

Сергійович

138

9

Світличний

Євген

Станіславович

139

11

Доценко

Євгеній

Олександрович

140

8

Ісай

Максим

Вікторович

141

7

Меркаєва

Ірина

Віталіївна

142

8

Зубков

Юрій

Олексійович

143

5

Єчевський

Анатолій

Дмитрович

145

10

Ракімова

Діана

Олексіївна

147

10

Ус

Георгій

Давидович

148

7

Булученко

Андрій

Олексійович

149

4

Шумаков

Петро

Володимирович

150

9

Касьяненко

Юлія

Михайлівна

151

8

Чабань

Роман

Юрійович

152

7

Ахмадєєв

Павло

Володимирович

153

6

Швець

Надія

Олександрівна

154

10

Кульчицький

Ілля

Павлович

156

6

Мелешко

Михайло

Сергійович

157

8

Корж

Микита

Олександрович

158

7

Золотухін

Михайло

Сергійович

159

8

Богородицький

Данило

Дмитрович

160

9

Холоденко

Владислав

Сергійович

161

10

Самборський

Назар

Олександрович

162

5

Морус

Орина

Олександрівна

163

9